BRIT Boutiques Gourmandes Dog Adult True Meat Bits puszki

Brit jest z priorytetem rozwoju produktów ich nowych butików gourmandes był wyjątkowy smak, teraz dostępne w szerokiej gamie smaków, w tym jagnięciny, łososia, kaczki, kurczaka, królika, wołowiny i dziczyzny. Wyłącznie wysokiej część mięsa jest zawarte w każdej z trzech odmian nowych konserw mięsnych: True Meat Bits, pasztet z bitami, a jeden mięsa.

Brit Butiki Gourmandes konserwy mięso jest produkowane w oparciu o maksymalnej zawartości chudego mięsa (97-100%), z wyłączeniem hipoalergicznych lub szkodliwych składników, takich jak zwierzę, zbóż, skrobie, chemicznych środków aromatyzujących lub konserwantów spożywczych produktów ubocznych. Skład produktu w puszkach nie tylko jego gwarantuje doskonały smak, ale także zachowanie korzystnych składników odżywczych w niej zawartych. Oprócz wysokiej jakości, składników, hypoalergiczne potencjalnych kłamstw Brit butików gourmandes “w naturalny sposób zachowania zatrudnionych.
Konserwy może być, na przykład, być zmieszany z suchej karmy. “Hodowców psów często pytają mnie, czy powinny moczyć karma, czy nie. I mówią: “Dlaczego nie?”, Ale to nie ma sensu, aby przygotować bulion, aby zachować smak. To właśnie z tego rodzaju połączeniu posiłków, konserwy zawierające sos jest dobre dla, jak to nie tylko dodaje smaku, ale nawilżyć jedzenie, a także,

brit karma

Konserwy mogą być także stosowane w ten sposób, w połączeniu z makaronu lub ryżu. Innym częstym sposobem konserwy mięso jest wykorzystywane w połączeniu z warzyw i innych produktów, który zwie się kości i surowe jedzenie (kory) diety. Dodanie konserw mięsnych po prostu sprawia, że posiłek psa bardziej kuszące.

“Jest tylko do diety zaleca Uzupełnienie swojego zwierzaka z konserw mięsnych. W niektórych przypadkach, na przykład w starych psów cierpiących na problemy z uzębieniem podczas utraty apetytu przed dostawą miotu lub podczas rekonwalescencji po operacji, możliwe jest, aby przełączyć się na konserwy, bez obawy,

puszki brit

Brit butiki Gourmandes prawda Meat Bits
Prawda Meat Bits Super Premium zawiera konserwy mięsne kawałki kurczaka, 100% wołowiny lub królika w sosie warzywnym łagodnego. To zapewnia, za pomocą różnych smaków, codzienny suplement diety. Ten typ konserw zawiera więcej wody i dlatego nadaje się do mieszania z żywnością, suchego makaronu lub ryżu.

Brit Pasztet z butiki Gourmandes bitów
Pasztet z kawałkami mięsa Super Premium zawiera prawdziwe konserwy mięsne kawałki w mieszance stylu pasztet. Ten pyszny pasztet (od francuskiego słowa pasty), wykonany jest z mięsa mielonego. Produkt jest 97% kurczak, łosoś, mięso kaczki i jagnięciny. Puszka zawiera zredukowane ilości cieczy i odpowiednia do diety lub kory na przykład, podawane oddzielnie, jako posiłku dla psów o słabych zębów.

Brit Butiki Gourmandes Jeden Mięso
Puszki One mięsa składa się z jednego rodzaju mięsa, które zmniejsza lub eliminuje ewentualne niepożądane reakcje typowych źródeł białka. Lamb Puppy różne Jeden Mięso został opracowany dla szczeniąt i Dziczyzna Mały Rasa jednej odmiany mięsa dla dorosłych psów małych ras. One Mięso jest odpowiednią alternatywą dla suchej karmy dla psów wrażliwych lub osób z alergią.

więcej przeczytasz tutaj: http://sklep.crazyworldpets.pl/karma-mokra/5091-brit-boutiques-gourmandes-dog-adult-true-meat-bits-400g-puszka.html